TDU Turkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BETA İÇİN KEY NUMARAM GELDİ ANCAK OYNAYAMIYORUM

2 posters

BETA İÇİN KEY NUMARAM GELDİ ANCAK OYNAYAMIYORUM Empty BETA İÇİN KEY NUMARAM GELDİ ANCAK OYNAYAMIYORUM

Mesaj  lethaldoze Cuma 8 Ekim - 23:03:49

Arkadaşlar betaya kayıt oldum.Bugun şifrem geldi.Oyunu daha önce bi türk sitesinde paylaşımdan indirdim.Onun için mailime gelen downloada tıklamadım ve kurarken bana gelen key i girdim fakat aşağıdaki resimdeki gibi ekran geliyor güncelleme bitiyor ve play aktif olunca tıklıyorum fakat ekran kapanıyor ama hiç birşey olmuyor oyuna girmi,yor yanı.Zaten resimdede anahtar hatası diyor zaten sağ taraftakı kutucuğun alttakı satırırnda.Anlamadım ki bana keyi zaten TDU2 MAİL OLARAK GÖNDERDİ. Hayır 2-3 adresimden kayıt oldum 2 sinede farklı key ler geldı onlarıda denedım fakat olmadı sonuc yıne aynı.Anahtarı 1. denemede oyunu yuklemeden aktıf et butonuna tıklayıp kabul edıp aktıf ettım.2. denememde ıse oyunu kurduktan sonra aktıf ettım yıne değişen olmadı.Bi yardımınız oluırmu acaba konu hakkında bılgısı olan bır arkadasımız varmıdır.Teşekkürler.
BETA İÇİN KEY NUMARAM GELDİ ANCAK OYNAYAMIYORUM Tdu2hata

lethaldoze
yeni oyuncu
yeni oyuncu

Aktivite puanı : 17
Rep puanı : -1

BETA İÇİN KEY NUMARAM GELDİ ANCAK OYNAYAMIYORUM Empty Geri: BETA İÇİN KEY NUMARAM GELDİ ANCAK OYNAYAMIYORUM

Mesaj  PORSCH Paz 10 Ekim - 12:07:08

lethaldoze demiş ki:Arkadaşlar betaya kayıt oldum.Bugun şifrem geldi.Oyunu daha önce bi türk sitesinde paylaşımdan indirdim.Onun için mailime gelen downloada tıklamadım ve kurarken bana gelen key i girdim fakat aşağıdaki resimdeki gibi ekran geliyor güncelleme bitiyor ve play aktif olunca tıklıyorum fakat ekran kapanıyor ama hiç birşey olmuyor oyuna girmi,yor yanı.Zaten resimdede anahtar hatası diyor zaten sağ taraftakı kutucuğun alttakı satırırnda.Anlamadım ki bana keyi zaten TDU2 MAİL OLARAK GÖNDERDİ. Hayır 2-3 adresimden kayıt oldum 2 sinede farklı key ler geldı onlarıda denedım fakat olmadı sonuc yıne aynı.Anahtarı 1. denemede oyunu yuklemeden aktıf et butonuna tıklayıp kabul edıp aktıf ettım.2. denememde ıse oyunu kurduktan sonra aktıf ettım yıne değişen olmadı.Bi yardımınız oluırmu acaba konu hakkında bılgısı olan bır arkadasımız varmıdır.Teşekkürler.
BETA İÇİN KEY NUMARAM GELDİ ANCAK OYNAYAMIYORUM Tdu2hata

Evet aynı sorun bende de var.Çok saçma değilmi bu kendi gönderdiği keyi kabul etmiyo scratch Sorunu nasıl halledebileceğimizi bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursanız sevinrm Cool
PORSCH
PORSCH
Rookıe
Rookıe

Aktivite puanı : 64
Rep puanı : 5

BETA İÇİN KEY NUMARAM GELDİ ANCAK OYNAYAMIYORUM Empty Geri: BETA İÇİN KEY NUMARAM GELDİ ANCAK OYNAYAMIYORUM

Mesaj  lethaldoze Paz 10 Ekim - 16:55:31

Ben bugun bana gonderdıklerı download butonu ıle ındırdım oyunu bu sefer oldu.Ancak 1-2 saat oynadıktan sonra şimdi yine start dıyorum oyun acılıyor ıkı tane uyarı cıkıyor yıne key hatası ve basa donuyor sureklı.

lethaldoze
yeni oyuncu
yeni oyuncu

Aktivite puanı : 17
Rep puanı : -1

- Similar topics